КІМНАТИ

Хостел знаходиться на четвертому поверсі,  може розмістити 36 осіб в 12-ти затишних номерах. Будівля цілодобово охороняється, є власна парковка, також в п’яти хвилинах є платна парковка з охороною. У гостів хостелу є можливість розрахуватись за проживання банківською карткою. 

К сть Кімнат

ОПИС КІМНАТИ

Ціна за ліжко-місце

1

6 — ти місний стандарт(три двоярусні ліжка, шафа купе, стіл письмовий, стільці, тумби з ключем, рукомийник, дзеркало, кондиціонер, живі квіти, ночні лампи, ТV, WiFi. В загальному користуванні:   душ на 3 кабінки, WC, 2 пральні машини, сушка, дошка для прасування, праски, фен для волосся, кухня — оснащена найновішим, кухонним обладнанням та приладдям (2 варочні поверхні, мікрохвильовка, електрочайник, холодильник та все необхідне кухонне приладдя).

330 грн.

2

2 — х місний стандарт— (два окремі ліжка, шафа купе, стіл письмовий, стільці, тумби з ключем, рукомийник, кондиціонер, живі квіти, ночні лампи,  рукомийник, дзеркало, ТV, WiFi. В загальному користуванні:   душ на 3 кабінки, WC, 2 пральні машини, сушка, дошка для прасування, праски, фен для волосся, кухня — оснащена найновішим, кухонним обладнанням та приладдям (2 варочні поверхні, мікрохвильовка, електрочайник, холодильник та все необхідне кухонне приладдя).

430 грн.

3

2 — х місний стандарт одне двоярусне ліжко, шафа купе, стіл письмовий, стільці, тумби з ключем, рукомийник, кондиціонер, живі квіти, ночні лампи, рукомийник, дзеркало, ТV, WiFi. В загальному користуванні:   душ на 3 кабінки, WC, 2 пральні машини, сушка, дошка для прасування, праски, фен для волосся, кухня — оснащена найновішим, кухонним обладнанням та приладдям (2 варочні поверхні, мікрохвильовка, електрочайник, холодильник та все необхідне кухонне приладдя).

430 грн.

4

4 — х місний покращений два двоярусні ліжка, розкладний диван на 2 додаткові місця шафа купе, стіл письмовий, стільці, тумби з ключем, рукомийник, кондиціонер, живі квіти, ночні лампи, душова кабінка, WC, рукомийник, дзеркало, ТV, WiFi. В загальному користукванні:   2 пральні машини, сушка, дошка для прасування, праски, фен для волосся, кухня — оснащена найновішим, кухонним обладнанням та приладдям (2 варочні поверхні, мікрохвильовка, електрочайник, холодильник та все необхідне кухонне приладдя).

380 грн.

5

2 — х місний покращений — (одне двоярусне ліжко, шафа купе, стіл письмовий, стільці, тумби з ключем, рукомийник, кондиціонер, живі квіти, ночні лампи, душова кабінка, WC, рукомийник, дзеркало, ТV, WiFi. В загальному користуванні:   2 пральні машини, сушка, дошка для прасування, праски, фен для волосся, кухня — оснащена найновішим, кухонним обладнанням та приладдям (2 варочні поверхні, мікрохвильовка, електрочайник, холодильник та все необхідне кухонне приладдя).

500 грн.